Informacje o projekcie BOBOM

Projekt bobom.pl tworzymy wspólnie, my: Monika + Adam. Jestesmy projektantami po Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Tu żyjemy i tworzymy. Projektowanie naklejek do pokoi dziecięcych jest wynikiem aktywnego działania w branży wnętrzarskiej {monu.pl} i graficznej {swierszcze.com} oraz obserwacji rynku i materiałów dostępnych dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań dla dzieci.Rozumiemy, jak wielkie znaczenie dla rozwoju dziecka ma jego najbliższe otoczenie, kochane osoby i przyjazny świat. Wierzymy głęboko, że BOBOMY przybliżą naszym Skarbom cudowność kształtów i kolorów, swobodę i radość tworzenia, różnorodność cudaków wokół nas...

Postawiliśmy na swoje umiejętności i wyczucie formy, koloru, popatrzyliśmy, co pociaga dzieci najmocniej, na co żywo reagują, jakich bodźców szukają. I co pozwoli im rozwinąć w sobie kreatywne instynkty. Naturalna kreska pokazująca w prosty sposób cały charakter zwierza i towarzysząca jej feeria barw pozwoliły pokazać BOBOMA dokładnie takim, jakim jest. Pokochaliśmy je już na etapie mglistej wizji, a ich materialna forma dała nam wielka frajdę. Proponujemy Wam, nasi Mili, autorskie projekty, ręczny rysunek, subiektywny pomysł na widzenie świata. Dzielimy się z Wami naszym pomysłem na oswajanie przestrzeni, na czerpanie energii z tego, co przyjazne i kolorowe. I wierzymy, że taki świat od małego zostanie też w dużym:)

 

Liczymy na rozwój projektu BOBOM, dlatego Wasze opinie i sugestie są dla nas bardzo cenne. Piszcie do nas, będziemy chłonąć i reagować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl