Jak robione są BOBOMy

BOBOMy to produkty robione z miłości:)

Dzięki świetnie dobranej technologii druku offsetowego oraz lateksowego nadają się do ozdobienia ścian, mebli, drzwi oraz innych powierzchni gładkich i oczyszczonych. Mocny papier (zestawy na podwórku, pływające) lub folia (zestawy: fruwające,leśny ul, duuuże drzewo, NieTapety) oraz elastyczny klej gładko przylegają do klejonej powierzchni, odpowiednio dobrana gramatura papieru/foli pomaga utrzymać jednolite przyleganie. 

Jako, że nie posiadamy szczegółowego rozeznania w materiałach, z którymi zetknie się BOBOM w Waszych mieszkaniach, oferujemy je jako naklejki ścienne ze szczegółową instrukcją przygotowania powierzchni pod naklejanie BOBOMÓW.

Naklejki BOBOM przeznaczone są do naklejania na powierzchnie oczyszczone z kurzu, nietłuste, gładkie, pomalowane farbą emulsyjną matową. Zwracamy też uwagę na fakt, iż niektóre farby lateksowe lub dyspersyjne nie przyjmują naklejek lub nie zapewniają ich jednolitego przywierania.

Przed naklejeniem wszystkich naklejek najlepiej jest przeprowadzić 24 godzinny test na jednej większej naklejce, aby przekonać się, że ściana jest odpowiednio przygotowana i naklejka idealnie do niej przylega. Przed przystąpieniem do naklejania naklejek BOBOM należy zapoznać się z instrukcją zawartą w zakładce Jakie to łatwe. Nie należy zdrapywać zabrudzeń z naklejki, gdyż można ją w ten sposób uszkodzić. Na ścianie mogą wystąpić drobne uszkodzenia, jeżeli podłoże naklejek jest nietrwałe, np. kruchy tynk. Należy uważać na bezpośredni kontakt naklejki z najmłodszymi dziećmi, zwłaszcza niewielkich elementów, pod kątem ewentualnego spożycia. Materiały wykorzystane przy produkcji naklejek są bezpieczne, przy wykorzystaniu ich zgodnie z pierwotnym założeniem. Naklejek nie wolno podpalać, spożywać, itp. 

Nasze naklejki są drukowane w ten sam sposób, co książeczki Twego dziecka i podręczniki szkolne.
Możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl