Jakie to łatwe

Wystarczy chcieć być bohaterem dla swojej pociechy:) 

Naklejki BOBOM przeznaczone są do celów dekoracyjnych. Świetnie nadają się do naklejania na powierzchnie oczyszczone z kurzu, nietłuste, gładkie, pomalowane farbą emulsyjną matową.

Zwracamy uwagę na fakt, iż niektóre farby o gładkiej powierzchni - lateksowe lub dyspersyjne mogą nie przyjąć naklejek lub nie zapewnią ich jednolitego przywierania. Ponadto aplikacja naklejki powinna nastąpić nie wcześniej niż 3 tygodnie po pomalowaniu ścian (patrz na zalecenia producenta farby). 

Przed naklejeniem wszystkich naklejek, zachęcamy do przeprowadzenia 24 godzinnego testu na jednej większej naklejce, aby przekonać się, że ściana jest odpowiednio przygotowana i naklejka idealnie do niej przylega.

Przed przystąpieniem do naklejania naklejek BOBOM należy upewnić się, że powierzchnia jest przygotowana do naklejania, oraz że dotykając powierzchni klejącej nie zostawiamy na niej tłustych śladów (np.po kremie do rąk, itp.)

Aplikacja naklejki na ścianę: 

 
otwieramy tubę z naklejkami BOBOM, wyjmujemy arkusze i rozwijamy je na płaskiej powierzchni, np. na podłodze; 
ważne, by przed wycinaniem naklejek arkusze były płaskie, nie zwijały się w formę tuby, uchroni to naklejkę przed odklejeniem się od ściany, jeśli arkusze zwijają się, możesz je na kilka godzin położyć pod dywan:)


 
teraz czas na wspólne wycinanie! (dotyczy tylko zestawów: na podwórku i pływające). Frajda ze wspólnego uwalniania BOBOMÓW z papierowej planszy jest ogromna, macie czas na zastanowienie się, które zwierzaki chcą być obok siebie, a które będą się tylko cicho nawoływać... wraz z wyciętymi BOBOMAMI możecie teraz zastanowić się, gdzie będzie im najlepiej i zakomponować BOBOMOWY pokój


 
przygotowujemy powierzchnię ściany: przecieramy, odkurzamy; powierzchnia ściany powinna być pozbawiona pyłu, odtłuszczona, czysta i sucha


  
ostrożnie odklejamy BOBOMA od papieru podkładowego i przykładamy do ściany w wybranym miejscu; należy uważać na delikatne i wąskie elementy, jak np. źdźbła trawy


 
pojedynczego BOBOMA dociskaj do powierzchni ściany, zaczynając od jego górnej części, kończąc na dolnej. Dobrze dociśnij całą naklejkę, nie pozostawiając pod nią powietrza, zwróć szczególną uwagę na mocne dociśnięcie krawędzi BOBOMA!!


 
duże elementy możesz też naklejać stopniowo, zaczynając od przyklejenia dolnej części i stopniowo ściągając papier podkładowy przykleić resztęGOTOWE!!
 teraz BOBOMY naprawdę zagościły w Waszym pokoiku :) 

Należy uważać na bezpośredni kontakt naklejki z najmłodszymi dziećmi, zwłaszcza niewielkich elementów, pod kątem ewentualnego spożycia. Materiały wykorzystane przy produkcji naklejek są bezpieczne przy wykorzystaniu ich zgodnie z pierwotnym założeniem. Bobom.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie towaru niezgodne z przeznaczeniem i funkcją dekoracyjną. Naklejek nie wolno podpalać, spożywać, itp. Naklejki można przecierać. Nie należy zdrapywać zabrudzeń z naklejki, gdyż może ulec uszkodzeniu. Na ścianie mogą wystąpić drobne uszkodzenia, jeżeli podłoże naklejek będzie nietrwałe, np. kruchy tynk. Trwałość naklejek przewidziana jest na okres 1 roku użytkowania, we wnętrzach. W zależności od rodzaju powierzchni ściany, BOBOMY można przeklejać, zmieniając im perspektywę i sąsiedztwo:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl